+38 (063) 121 68 38
+38 (050) 913 19 31
+38 (067) 757 76 30
Київ Виставковий центр


  «Diplomna» - інформаційний центр

Наша організація була створена у 2002 р., та по сьогоднішній день спеціалізується на професійному наданні інформаційно-консультаційних послуг.

Багаторічний досвід роботи дає нам можливість впевнено себе почувати на ринку освітніх послуг та з перспективою дивитись у майбутнє.

Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій. Наприклад, за останні роки значно збільшилась команда виконавців, що дало можливість не лише урізноманітнити кількість предметів, а й підвищити рівень виконання складних завдань з технічних, економічних, правових та ін. дисциплін. Поглибилась співпраця з такими бібліотеками, як Національна парламентська бібліотека України, Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського тощо, збільшився перелік передплат офіційних періодичних видань та освітніх ресурсів.

Вдосконалився технологічний процес прийому та опрацювання замовлень. В еру інформаційно-цифрових технологій, кожен, хто цінує свій час, може замовити, проконтролювати та отримати роботу не відходячи від власного ПК. Ми з впевненістю можемо констатувати, що основними ПЕРЕВАГАМИ нашої організації є:

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми цінуємо кожного, хто звернувся до нас за допомою, чи порадою. Будьте певні, для нас це не порожні слова! Ми з повагою відносимося до кожного замовника і намагаємось докласти максимум зусиль, щоб налагодити довірливі відносини, які в майбутньому будуть хорошою базою для взаємовигідного співробітництва у сфері освітніх послуг.

- Миттєве реагування на запит. Ми в режимі "Online" з 8:00 до 23:00 год. (еmail, QIP, Skype, зворотній зв'язок, онлайн-допомога).

- Великий штат виконавців. Досвідчені економісти, правознавці, літератори та мовознавці, технарі, бухгалтери. Усі без винятку мають вищу освіту та досвід роботи у тій чи іншій сфері. Багаторічна співпраця з ними дозволила сформувати продуктивну команду.

- Гарантія та якість. Ми дуже відповідально відносимося до якості пропонованих послуг. Саме тому ретельно перевіряємо та контролюємо виконання робіт, вибираємо кращих виконавців, які мають можливість забезпечити високий рівень якості в підборі необхідної інформації, в тому числі, наданні оригінальних даних, а також використаної літератури.

У наших менеджерів є система контролю, яка дозволяє гарантувати індивідуальність кожної роботи.

Крім того, Договір-замовлення є тією угодою між Замовником та Виконавцем, яка наділяє сторони певними правами і обов’язками.

- Магазин-база готових робіт. Усі готові роботи, які наведені у переліку далі, належать нашій організації. Тобто, інформація, яку вони містять в точності відповідає темі, завданню, методичним рекомендаціям.

Ви також маєте змогу більш детально ознайомитись з будь-якою роботою, яка підійшла вам за основними характеристиками, переглянути, почитати її. Для цього потрібно лише під’їхати до нас за адресою.

Інший спосіб придбати роботу – оформити заявку. Після оплати, матеріал одразу направляється на електронну пошту. Звертаємо вашу увагу не те, що за готовою роботою не закріплений виконавець, і в разі потреби: добавити інформацією або її скоротити, структурувати або видозмінити, правки залишаютсья за покупцем.

- Професійний супровід та підтримка. Замовник може бути впевнений у тому, що його робота буде супроводжуватися виконавцем до здачі. У разі необхідності – надати консультацію, як по телефону, так і в режимі "Online".

- Коректорська перевірка робіт. Одним із критеріїв рейтингової оцінки робіт, є їх зовнішній вигляд. Кожен навчальний заклад має закріплені лише свої правила та вимоги щодо оформлення тексту. Однак, є і багато спільного, що об’єднує їх усіх – це уміння студента користовутися Word, Excel, PowerPoint, Vision, ABBYY FineReader, AutoCAD та ін. програмами в процесі написання та оформлення роботи. Автоматичний зміст та посилання на використану літературу; форматування тексту; ілюстрований матеріал; відсутність граматичних помилок й стилістичних похибок – далеко не весь перелік спеціальних знань та навичок, якими повинен володіти студент під час написання дослідження. Тому, звертаємо вашу увагу на те, що професійно обізнана людина впорається з цими та іншими питаннями набагато швидше та правильніше.

- Досвід роботи з російськими, польськими, німецькими та ін. ВНЗ.

- Наявність юридичної адреси та офіційної реєстрації ФОП (діяльність Центру здійснюється на підставі свідоцтва про держреєстрацію СПД ФО від 2004 р.).

Ми завжди готові вислухати точку зору клієнтів щодо якості наданих послуг. Спеціально для цього і була створена Веб-сторінка, на якій ви зможете залишити свої коментарі або свої пропозиції. «Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе» (Петроній). Ми даємо лише поштовх, а фінішна пряма залишається за вами.

Підведемо висновки – ми працюємо на чітко сегментованому ринку, не беремо на себе більше ніж можемо зробити, надаємо послуги лише в сфері освітнього консультування і тому робимо це добре. На нашу думку, кількість постійний замовників та зростання, а не зменшення, числа клієнтів і є тим об’єктивним показником компетентності та професіоналізму нашої організації.