+38 (063) 121 68 38
+38 (050) 913 19 31
+38 (067) 757 76 30
Київ Виставковий центр


  Співпраця

Першочерговим завданням нашої організації є налагодження та організація продуктивної роботи між замовником та виконавцем у напрямку підготовки та написання наукових робіт з різних дисциплін.

Розвиток організації, збільшення запитів з багатьох ВНЗ з різних напрямів навчання, поповнення числа постійних клієнтів та розширення сфери надання послуг, викликає потребу у пошуку фахівців з різних спеціальностей (з вищою освітою) та з досвідом роботи у написанні наукових робіт. Виконавців, які люблять працювати та відповідально відносяться до роботи за яку беруться.

Вітаються знання з наступних додатків: Word, Excel, PowerPoint, Office Access, вміння орієнтуватися в оформленні загального вигляду документів, списку використаної літератури та джерел, посилань, відповідно до рекомендацій, користуватись програмою «Антиплагіат». Мати доступний та безперебійний зв'язок.

Ми завжди відкриті до співпраці з активними та впевненими у своїх силах людьми. Прагнемо, щоб взаємна робота була не лише плідною та успішною, а й тривалою. Просимо надсилати Резюме на електронну адресу.

Також можете звертатись до нас з пропозиціями або запитаннями, які вас цікавлять. Дякуємо за вибір!