+38 (063) 121 68 38
+38 (050) 913 19 31
+38 (067) 757 76 30
Київ Виставковий центр


  Ваші запитання

Як замовити роботу?
Для того, що б замовити роботу Вам необхідно приїхати до нас в офіс або заповнити електронний бланк-замовлення на нашому сайті. Для замовлення роботи необхідно знати:

Важливо! До виконання замовлення приступають після внесення передоплати.

Чи ставите ви печатки на звітностях?
Не ставимо.

Чи видаєте ви дипломи, свідоцтва про навчання у ВНЗ?
Ні, не видаємо. Більше того, радимо уникати подібної практики отримання вищої освіти.

Чи завжди доопрацьовуєте роботи?
Так, завжди. Однак, з безкоштовним лімітом у 3 рази. Ми не можемо нести відповідальність за неадекватність дій, вчинків викладача, чи студента.

Що це за сфера діяльності – освітні, інформаційно-консультаційні послуги?
По-перше, це законна діяльність; по-друге, ми працюємо у цій сфері в якості помічника і лише з метою вдосконалення навчального та освітнього процесу. Чому? Пояснюємо: не завжди викладач може донести усю необхідну інформацію до студента і причин тому безліч. Не завжди і студент може зрозуміти і використати свої знання і вміння на виконання тих чи інших завдань, і не тому, що він не може, чи не хоче, бувають і тут різні ситуації. Не будемо себе недооцінювати: знаємо як зробити, знаємо де знайти і як використати. Одним словом, чим можемо тим допомагаємо, звичайно, за певну винагороду.

Звідки ви берете роботи?
Одразу зауважимо, що ми не шукаємо і не перепродаємо знайдені на просторах Інтернету готові роботи. Виконуємо свою роботу чітко за вимогами і лише для вас. Оскільки несемо індивідуальну гарантію за якість виконаних послуг.

У вас є рубрика «Готові роботи» звідки ви берете ці готові роботи?
Усі виконані нами роботи, ключове слово «нами», зберігаються в архіві. Після того, як проходить термін їх зберігання, а це 1 рік, вони автоматично переходять в базу готових робіт.

Чи є гарантія того, що роботу, виконану вами, буде одразу зараховано?
Є таке поняття як «людський фактор», припустимо, що ваш викладач вирішив перевірити на скільки добре ви знаєтесь на темі; чи добре засвоїли пройдений матеріал; можливо, він передумав щодо затвердженого ним плану роботи і радить розглянути дослідження під іншим кутом зору або у нього виникла ідея поглибити ваші знання і тому пропонує розширити дослідження і т.д., і т.д. Як бачите, є свої нюанси та специфічні моменти.

Чи можливо після оформлення замовлення та внесення передоплати відмовитись від виконання роботи?
Можливо протягом доби (передоплата повертається в повному обсязі).